Jak donoszą funkcjonariusze ze Świebodzina, zakończyli oni niedawno prowadzone poszukiwania mężczyzny, który zniknął bez śladu. To 24-letni młodzieniec, który ostatni raz był widziany 29 stycznia w miejscowości Lubinicko. Na szczęście, cała akcja zakończyła się pomyślnie – mężczyzna został odnaleziony, a jego stan zdrowia jest dobry.

Policjanci pracujący na terenie Świebodzina udzielili informacji, że odnaleźli zaginionego 24-latka. Podkreślili, że młody mężczyzna jest w dobrym stanie zdrowia.

Mieszkańcy współpracowali z policją w poszukiwaniach

Informacja o zaginięciu młodego mężczyzny pojawiła się w komunikacie wydanym przez Komendę Powiatową Policji w Świebodzinie. Zgodnie z nim, 24-latek opuścił swój dom poprzedniego poniedziałku i nie wrócił. Policja straciła z nim jakikolwiek kontakt, dlatego poprosiła mieszkańców o pomoc w zlokalizowaniu zaginionego.

Zaobserwowano go po raz ostatni w Lubinicku, w powiecie świebodzińskim, dokładnie 29 stycznia. Według informacji udzielonych przez świebodzińską policję, około godziny 21:30 opuścił swój dom. Był ubrany w koszulkę z krótkim rękawem, krótkie spodenki i klapki.