Z Babimostu nie tylko do Warszawy

Oferta portu lotniczego w Zielonej Górze nie była do tej pory wyjątkowo rozwinięta. W okresie wakacyjnym nastąpiły jednak zmiany w rozkładzie lotów, które na pewno ucieszą wiele osób, myślącym o letnim wypoczynku w popularnych miejscach.

Dzięki pojawieniu się nowych kierunków – wakacyjna podróż dla wielu mieszkańców regionu będzie łatwiejsza, szybsza, tańsza i bardziej komfortowa.

Przez kilka następnych tygodni można będzie polecieć bezpośrednio z Zielonej Góry m.in. do Gdańska, a także do popularnych kurortów w Bułgarii, w Chorwacji i w Turcji. Najnowsza, wakacyjna oferta Babimostu jest więc bardzo zachęcająca.

Trasy powinny się cieszyć dużym zainteresowaniem pasażerów, a pokłady z pewnością nie będą świeciły pustkami. Być może oferta niewielkiego zielonogórskiego lotniska okaże się interesująca również z tego powodu, że nie jest ono zatłoczone i łatwiej jest nim zarządzać niż największymi portami, które obecnie zmagają się z dużym problemami, m.in. kadrowymi, utrudniającymi płynność w ruchu i bywają przyczyną niekoniecznie udanych wakacji.

Nad Bałtyk, Adriatyk i Morze Śródziemne

Te trzy morza stały się o wiele bliższe dla mieszkańców Zielonej Góry i całego regionu, dzięki nowej ofercie wakacyjnej miejscowego lotniska.

Wakacje stają się łatwiejsze do zaplanowania, nawet, jeśli zwlekaliśmy z realizacją planów niemal do ostatniej chwili.

Z Zielonej Góry do Gdańska można będzie latać aż do 2 października br. Wyloty realizowane są w czwartki i w niedziele (również powroty odbywają się w tych dniach).

Do bułgarskiego kurortu Burgas można będzie podróżować do 14 września. Wyloty i powroty odbywają się w środy.

W wakacyjnym rozkładzie zielonogórskiego lotniska figuruje również chorwacka Rijeka, do której można będzie podróżować w lipcu, w sierpniu i w pierwszych dniach września (ostatni lot odbędzie się 4 września). Loty na tej trasie realizowane są w niedziele.

Loty do Turcji odbywać się będą do 30 września.